Bezpieczny BlackJack w Polsce

BlackJack w Polsce to jedna z najsłynniejszych gier hazardowych. Może nie kojarzy się po jej formalnym określeniu, ale potocznie gra ta nazywana jest oczkiem bądź grą w dwadzieścia jeden, w którą zapewne grałeś w gronie znajomych. (więcej…)

Krupier / 2017-11-17 / Blackjack

Turnieje blackjacka w sieci

Blackjack online jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych gier, głównie z uwagi na proste zasady. Nie dziwi więc fakt, że w turniejach online bierze udział tak duża liczba graczy. Większość renomowanych kasyn internetowych organizuje takie darmowe turnieje, (więcej…)

Krupier / 2017-05-07 / Blackjack

Krupier / 2016-11-04 / Blackjack

Krupier / 2016-09-12 / Blackjack

Karciany Blackjack dla najmłodszych

Karciany Blackjack znany również jako “oczko” to jedna z najprostszych gier karcianych. Ten fakt sprawia, że jest bardzo popularną grą nawet wśród małych dzieci. Mogą one poznawać świat hazardu już od najmłodszych lat, (więcej…)

Krupier / 2016-08-30 / Blackjack

Karcianka Blackjack – fenomen kasyna online

Karcianka Blackjack czyli oko jest jedną z niewielu gier hazardowych w kasynach internetowych, która w tak krótkim czasie zyskała tak ogromną popularność. Możemy powiedzieć, że tuż obok słynnego pokera oraz rewelacyjnej ruletki, (więcej…)

Krupier / 2016-04-20 / Blackjack

Krupier / 2016-04-20 / Blackjack

Gra w karty Blackjack grą dla każdego

Gdy gramy w dwadzieścia jeden bo tak również często nazywany jest blackjack możemy być pewni, że zapewnimy sobie dzięki temu naprawdę wyjątkowo mocne wrażenia i emocje w czasie udziału w tej niezwykle ciekawej rozrywce czyli gry w karty. (więcej…)

Krupier / 2016-04-20 / Blackjack

Kasyna z gra karciana Blackjack online w Internecie

blackjack online w internecie
Oczko jest grą, która zyskała również ogromną popularność w Internecie. Jest to gra fascynująca i wciągająca, także trudno się od niej oderwać. Jest to wspaniała rozrywka, która zapewnia graczom dużo pozytywnych emocji, wrażeń a przede wszystkim wspaniałej zabawy. (więcej…)

Krupier / 2016-03-21 / Blackjack

Gra karciana Blackjack czyli Oczko

blackjack online w internecie

Blackjack jest bardzo popularna gra, która prawdopodobnie zapoczątkowana w XVI wieku we Francji jako vingt-et-un (20 i 1), stad jej inna nazwa „21”. Uzyskała ona angielska nazwe Blackjack ponieważ gracz, który otrzymał Asa Pik i Waleta Pik jako dwie pierwsze karty, dodatkowo wygrywał, a skłonność hazardzistów do rymowania wziela góre. (więcej…)

Krupier / 2016-03-02 / Blackjack

Zasady gry karcianej Blackjack, reguły Oczko

blackjack online w internecie

Blackjack czyli oczko to kasynowa wersja gry w oczko. Gracze blackjack nie grają tutaj przeciw sobie, ale przeciw krupierowi. Gracz ma za zadanie uzyskać taką liczbę punktów, aby była oba jak najbliższa 21. granicy tej nie wolno przekroczyć gdyż wtedy automatycznie się przegrywa. (więcej…)

Krupier / 2016-02-15 / Blackjack


kasyna bonus