Karciana gra blackjack po polsku

Karciana gra blackjack po polsku należy do jednej z najpopularniejszych gier karcianych na całym świecie i bardzo dużo ludzi jest jej miłośnikami. osobiście byłem kilka lat temu w Monte Carlo i tam właśnie postanowiłem że przysiądę się do stołu blackjacka i spróbuję swoich sił. (więcej…)

Krupier / 2018-11-07 / Blackjack

Zasady gry w karty blackjack

Podstawowe zasady gry w karty blackjack sa jak wiadomo proste. Gra blackjack to jedna z najpopularniejszych gier kasynowych z wielu powodów. Do głównych tych powodów należą między innymi szanse, które są związane z wygrywaniem nie są tylko przychylne kasynie, ale również i graczowi. Wówczas, kiedy toczy się gra zmienia się układ kart, które posiada krupier i to właśnie może być przychylne graczowi. (więcej…)

Krupier / 2018-08-05 / Blackjack

Opis gry w Blackjacka

A oto jak wygląda opis gry w Blackjacka

Krupier rozdaje karty zaczynając od gracza znajdującego się po jego lewej stronie i daje mu jedną kartę. Tak krupier postępuje z każdym kolejnym uczestnikiem gry. Z kolei kończy na sobie wówczas układa jedną kartę na stole w ten sposób, że znana jest jej wartość. (więcej…)

Krupier / 2018-06-25 / Blackjack

Bezpieczny BlackJack w Polsce

BlackJack w Polsce to jedna z najsłynniejszych gier hazardowych. Może nie kojarzy się po jej formalnym określeniu, ale potocznie gra ta nazywana jest oczkiem bądź grą w dwadzieścia jeden, w którą zapewne grałeś w gronie znajomych. (więcej…)

Krupier / 2017-11-17 / Blackjack

Turnieje blackjacka w sieci

Blackjack online jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych gier, głównie z uwagi na proste zasady. Nie dziwi więc fakt, że w turniejach online bierze udział tak duża liczba graczy. Większość renomowanych kasyn internetowych organizuje takie darmowe turnieje, (więcej…)

Krupier / 2017-05-07 / Blackjack

Krupier / 2016-11-04 / Blackjack

Krupier / 2016-09-12 / Blackjack

Karciany Blackjack dla najmłodszych

Karciany Blackjack znany również jako “oczko” to jedna z najprostszych gier karcianych. Ten fakt sprawia, że jest bardzo popularną grą nawet wśród małych dzieci. Mogą one poznawać świat hazardu już od najmłodszych lat, (więcej…)

Krupier / 2016-08-30 / Blackjack

Karcianka Blackjack – fenomen kasyna online

Karcianka Blackjack czyli oko jest jedną z niewielu gier hazardowych w kasynach internetowych, która w tak krótkim czasie zyskała tak ogromną popularność. Możemy powiedzieć, że tuż obok słynnego pokera oraz rewelacyjnej ruletki, (więcej…)

Krupier / 2016-04-20 / Blackjack

Krupier / 2016-04-20 / Blackjack

Gra w karty Blackjack grą dla każdego

Gdy gramy w dwadzieścia jeden bo tak również często nazywany jest blackjack możemy być pewni, że zapewnimy sobie dzięki temu naprawdę wyjątkowo mocne wrażenia i emocje w czasie udziału w tej niezwykle ciekawej rozrywce czyli gry w karty. (więcej…)

Krupier / 2016-04-20 / Blackjack


kasyna bonus