kasyna gry

Emocje przy pokerze

Zawsze powinniśmy pamiętać, od czego zależy nasza wygrana w pokerze. Jest to głównie zasługa umiejętności podjęcia dobrych decyzji w odpowiednich sytuacjach. Dzieje się tak głównie dzięki temu, że racjonalnie i chłodno kalkulujemy sytuację, która dzieje się na stole pokerowym,

że odstawiamy emocje na bok. Niejednokrotnie jednak, jeżeli prześladuje Nas pech lub właśnie przeciwnik wygrał na blefie dużą stawkę zaczynają brać górę emocje. Jeżeli tak się stanie, nasza koncentracja pokerowa zostanie roztrzaskana w drobny mak i doprowadzi to jedynie do powiększenia naszych strat.

Często w takich przypadkach zaczynamy nagminnie blefować, podwyższać stawki mimo braku dobrych kart. Zaczynamy grać agresywnie, a co za tym idzie dużo bardziej ryzykujemy, a jak dobrze wiadomo przesadne ryzyko w hazardzie może wyjść jedynie na złe. Dlatego warto wyrobić sobie zdolność ochłonięcia, odpędzenia złych myśli lub przynajmniej zdolność dostrzeżenia tego, co zaczyna się dziać i umiejętność odejścia od stołu, do póki są jeszcze jakieś pieniądze, które możemy uratować.

Spora część graczy, szczególnie amatorów takich przypadkach gra do upadłego, bo tłumaczą sobie, że w końcu musza się odbić, co jedynie prowadzi ich do błędnego koła ciągłych przegranych.

Krupier / 2017-12-16 / Poker


kasyna bonus

kasyno gry bez blokad