kasyna gry

Gra karciana Bakarat

bakarat gra

Bakarat jest ekscytująca gra karciana. Narodziła sie we Włoszech w średniowieczu a swoja nazwę zaczerpnęła z włoskiego słowa „zero”, ponieważ Figury i Dziesiątki – które zazwyczaj sa kartami o wysokiej wartości – licza sie w grze Bakarat jako zero.
Celem gry jest obstawianie na to, która z rak (” Gracza ” lub ” Rozdającego „) uzyska wynik najbliższy 9. Monza stawiać na dowolne rece – mozna tez obstawic na remis.
W Bakaracie gra sie ośmioma taliami kart. Kazde reka otrzymuje co najmniej dwie karty, ale nie więcej jak trzy. Pierwsza i trzecia karta wydawana przez rozdającego składa sie na rękę Gracza a druga i czwarta karta sklada sie na reke Rozdającego. Jeśli jest to wymagane, trzecia karta zostaje rozdana Graczowi lub Rozdającemu w zależności od specyficznych reguł przedstawionych poniżej. Wszystkie rozdawane karty sa odkryte.
Wartościkart:

Figury i Dziesiątki licza sie jako 0;
Asy liczą sie jako 1,
Wszystkie inne karty maja wartość taka jaka przedstawiają.

Wynik każdej Reki jest ostatnia cyfra sumy wartości kart w rece. Tak wiec, reka z Ósemka i Dziewiątka ma wynik 7 (ponieważ 8 + 9 = 17). Dlatego tez Dziesiątki i Figury licza sie jako 0 – liczy sie tylko ostatnia cyfra, zatem 10 ma wartość zero. Wyniki zawsze wahają sie od 0 do 9, w odróżnieniu od Blackjacka nie mozna przekroczyć wyniku.

Krupier / 2016-03-02 / Bakarat
Tagi: , , , ,


kasyna bonus

kasyno gry bez blokad