kasyna gry

Moja pasja to poker

Teraz opowiem wam trochę o swojej pasji. Tak, bowiem poker właśnie jest moją pasją i nie dlatego, że jest to gra na pieniądze, choć to dodatkowa zaleta tego hobby, ale również dlatego, że gra ta jest pełna niespodzianek, fascynacji,

nowych doznań i ciągłej adrenaliny, która człowiekowi jest potrzebna w życiu. Kiedy pięć lat temu znalazłem serwis internetowy z grami hazardowymi i zobaczyłem, że jest tam również poker, postanowiłem spróbować swoich sił.
Okazało się już na samym początku, ze zawodowy ze mnie szczęściarz, ze urodziłem się z darem wygrywania. Poker okazał się świetną rozrywką i fascynująca dawką adrenaliny, która każdemu człowiekowi jest potrzebna, aby jego życie nie stało się nudne i bez wyrazu. Okazało się, że dzięki grze w kasynie internetowym poznałem mnóstwo znajomych, z którymi spotkałem się w realnym świecie i założyliśmy oficjalny klub graczy w pokera.
Klub istnieje do dziś, jego grono wciąż się powiększa, a my jako założyciele, czujemy się trochę jak starsze rodzeństwo, które wtajemnicza i wprowadza młodzików w zasady i tajemnice gry w pokera. Przekazujemy sobie nawzajem różne strategie i nawet bierzemy udział w turniejach zawodowych, w których wygraliśmy trzecią nagrodę. Poker to nasze drugie życie.

Krupier / 2017-03-24 / Poker
Tagi: , , ,


kasyna bonus

kasyno gry bez blokad