Emocje przy pokerze

Zawsze powinniśmy pamiętać, od czego zależy nasza wygrana w pokerze. Jest to głównie zasługa umiejętności podjęcia dobrych decyzji w odpowiednich sytuacjach. Dzieje się tak głównie dzięki temu, że racjonalnie i chłodno kalkulujemy sytuację, która dzieje się na stole pokerowym, (więcej…)

Krupier / 2017-12-16 / Poker

Turniejowe rady

Wielu powie, że poker to poker, będą to jednak gracze, którzy nigdy nie zagrali w prawdziwym turnieju pokerowym. Gry w turnieju bardzo się różnią od gier stolikowych. Mimo tego, że reguły, jeżeli chodzi o grę są takie same, to już strategie obejmowane przez graczy zupełnie inne. (więcej…)

Krupier / 2017-08-30 / Poker

Krupier / 2017-04-20 / Poker

Krupier / 2017-04-20 / Poker

Wiele rodzai sławnego pokera

Poker doczekał się nazwania go królem kasyn. Jest niewątpliwie najbardziej spopularyzowaną hazardową grą karcianą. Jest obecny w mediach, internecie, w literaturze, sztuce czy wielu filmach. Odkąd zagościł w kasynach, (więcej…)

Krupier / 2017-04-01 / Poker

Nauka gry w pokera

Nauka gry w pokera w zasi Twojej reki. Sprawdz w naszych serwisach.
Jeżeli jeszcze nigdy nie grałeś w tą fascynującą grę, jaką jest poker, to najwyższa pora. Naucz się grać w pokera i pokochaj tę grę od początku do końca.
Możesz zarejestrować się za darmo (więcej…)

Krupier / 2017-03-24 / Poker

Moja pasja to poker

Teraz opowiem wam trochę o swojej pasji. Tak, bowiem poker właśnie jest moją pasją i nie dlatego, że jest to gra na pieniądze, choć to dodatkowa zaleta tego hobby, ale również dlatego, że gra ta jest pełna niespodzianek, fascynacji, (więcej…)

Krupier / 2017-03-24 / Poker

Co to takiego karcianka poker?

Odpowiadając na to banalne pytanie, można stwierdzić również banalnie iż karcianka poker to gra hazardowa w kasynie, lecz postarajmy się nieco głębiej poruszyć ten temat. Poker to oczywiście jest gra hazardowa w kasynie, (więcej…)

Krupier / 2016-09-22 / Poker

Jak poker online zmienił Internet?

Jeszcze kilka lat temu bardzo mało osób zdawało sobie sprawę z tego, że w Sieci dostępna jest tak ciekawa rozrywka jaką jest poker online. Jeszcze kilkanaście lat temu była to gra, która dostępna była tylko i wyłącznie w kasynach, (więcej…)

Krupier / 2016-07-11 / Poker

Tradycyjny poker czy też w wersji Texas Holdem?

Wiele osób uważa, że poker online nie jest tak ciekawy, jak się zdaje wielu osobom. Jest to jednak stwierdzenie stworzone przez osoby, które nigdy w życiu nie grały nawet w pokera, tym bardziej na pieniądze. tylko wtedy wiedziałyby, że poker, szczególnie jego wersja Texas Hold’em jest bardzo emocjonująca i ciekawa. (więcej…)

Krupier / 2016-06-03 / Poker

Gra karciana Poker to gra dla każdego

Poker online to chyba jedna z najbardziej znanych gier hazardowych w historii świata. Historia tej gry jest niezwykle ciekawa. Powszechnie twierdzi się, że na początku była to po prostu niewinna gra, której oddawali się pasażerowie statków parowych, które pływały po rzece Missisipi w USA pod koniec osiemnastego wieku. (więcej…)

Krupier / 2016-05-19 / Poker


kasyna bonus