Krupier / 2019-09-03 / Poker

Polski poker przez telefon

Każdy słyszał o pokerze. Polski poker przez telefon i Internet cieszy się dużym zainteresowaniem. W moim życiu nie spotkałem nigdy osoby, która nie słyszałaby o tej słynnej grze hazardowej. Może nie każdy w niego grał, (więcej…)

Krupier / 2019-03-15 / Poker

Polski Poker na pieniądze

Polski Poker na pieniądze to gra znana na całym świecie. W tę grę gra się w kilka osób, jest to rodzaj gry karcianej, talia kart którymi gramy składa się z pięćdziesięciu dwóch kart. W pokera możemy zagrać bezpośrednio w kasynie tradycyjnym jak i przez Internet. (więcej…)

Krupier / 2018-11-07 / Poker

Emocje przy pokerze

Zawsze powinniśmy pamiętać, od czego zależy nasza wygrana w pokerze. Jest to głównie zasługa umiejętności podjęcia dobrych decyzji w odpowiednich sytuacjach. Dzieje się tak głównie dzięki temu, że racjonalnie i chłodno kalkulujemy sytuację, która dzieje się na stole pokerowym, (więcej…)

Krupier / 2017-12-16 / Poker

Turniejowe rady

Wielu powie, że poker to poker, będą to jednak gracze, którzy nigdy nie zagrali w prawdziwym turnieju pokerowym. Gry w turnieju bardzo się różnią od gier stolikowych. Mimo tego, że reguły, jeżeli chodzi o grę są takie same, to już strategie obejmowane przez graczy zupełnie inne. (więcej…)

Krupier / 2017-08-30 / Poker

Krupier / 2017-04-20 / Poker

Krupier / 2017-04-20 / Poker

Wiele rodzai sławnego pokera

Poker doczekał się nazwania go królem kasyn. Jest niewątpliwie najbardziej spopularyzowaną hazardową grą karcianą. Jest obecny w mediach, internecie, w literaturze, sztuce czy wielu filmach. Odkąd zagościł w kasynach, (więcej…)

Krupier / 2017-04-01 / Poker

Nauka gry w pokera

Nauka gry w pokera w zasi Twojej reki. Sprawdz w naszych serwisach.
Jeżeli jeszcze nigdy nie grałeś w tą fascynującą grę, jaką jest poker, to najwyższa pora. Naucz się grać w pokera i pokochaj tę grę od początku do końca.
Możesz zarejestrować się za darmo (więcej…)

Krupier / 2017-03-24 / Poker

Moja pasja to poker

Teraz opowiem wam trochę o swojej pasji. Tak, bowiem poker właśnie jest moją pasją i nie dlatego, że jest to gra na pieniądze, choć to dodatkowa zaleta tego hobby, ale również dlatego, że gra ta jest pełna niespodzianek, fascynacji, (więcej…)

Krupier / 2017-03-24 / Poker

Co to takiego karcianka poker?

Odpowiadając na to banalne pytanie, można stwierdzić również banalnie iż karcianka poker to gra hazardowa w kasynie, lecz postarajmy się nieco głębiej poruszyć ten temat. Poker to oczywiście jest gra hazardowa w kasynie, (więcej…)

Krupier / 2016-09-22 / Poker


kasyna bonus