kasyna gry

Turniejowe rady

Wielu powie, że poker to poker, będą to jednak gracze, którzy nigdy nie zagrali w prawdziwym turnieju pokerowym. Gry w turnieju bardzo się różnią od gier stolikowych. Mimo tego, że reguły, jeżeli chodzi o grę są takie same, to już strategie obejmowane przez graczy zupełnie inne.

Na początku turnieju, szczególnie turnieju typu freeroll część graczy wchodzi All-in. Jest to spowodowane dość niskimi stawkami początkowymi i zniecierpliwieniem graczy.
Dość często All-iny pojawiają się już w fazie preflop, co w grach stolikowych jest rzadko spotykanym zagraniem. Im dłużej trwa jednak turniej, tym szanse na zajęcie premiowanego miejsca są większe i gracze grają rozważniej, gdyż już stawki są większe (co powoduje że każdy błąd staje się kosztowniejszy). Jeżeli bierzemy udział w turnieju pokerowym, który nie jest typem rebuy to utrata wszystkich żetonów oznacza odpadnięcie z turnieju.
Podczas turnieju zmienia się ilość i siła rąk, z jakimi gramy. Nie gra się już tak agresywnie z dwoma kartami w tym samym kolorze, czy łącznikami na ręku do strita. Tutaj stracone żetony można odzyskać jedynie wygrywając je od przeciwnika, dlatego każdy ruch musi być przemyślany dokładnie, niepodjęty pochopnie.

Krupier / 2017-08-30 / Poker


kasyna bonus

kasyno gry bez blokad