kasyna gry

Zero w ruletce

Zero w ruletce jest polem na kole ruletki, które traktowane jest w sposób unikalny. Powstało ono bynajmniej nie po to by uprzyjemnić graczom rozrywkę a wręcz przeciwnie – jest to narzędzie do zdobywania większych pieniędzy przez właścicieli kasyn. Pierwsze zero zostało wprowadzone gdy okazało się, że ruletka przynosi za małe dochody by opłacało się ją utrzymywać ekskluzywnych kasynach a drugie zero,

istniejące tylko w Stanach Zjednoczonych, to próba kapitalizacji wielkiej popularności gry czyli najnormalniej w świecie, zarobienia jeszcze większych pieniędzy przez organizatorów rozgrywki.
Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy to fakt, że zero oznaczone jest kolorem zielonym a nie tak jak pozostałe numery czernią lub czerwienia. Ma to znaczenie dla zakładów zewnętrznych ponieważ w przypadku jeśli nie można zaliczyć go do żadnej z grup w zakładach typu „albo-albo”, gracz na pewno nie może zostać zwycięzcą. Żeby jednak osoba obstawiająca zakłady zewnętrzne nie była za bardzo poszkodowana, wprowadzono swojego rodzaju ubezpieczenie. Każdy zakład zewnętrzny w ruletce zaliczany do szans prostych (czerwone – czarne, parzyste – nieparzyste oraz 1-18 i 19-36) spowoduje stratę tylko połowy postawionej kwoty a druga połowa zostanie graczowi zwrócona.
W przypadku pozostałych zakładów zewnętrznych (zakład na kolumnę, liczbę lub tuzin) pieniądze przepadają. Jeśli chodzi o zakłady wewnętrzne to zero traktuje się dokładnie tak samo jak każdą inną liczbę. Można więc na nie stawiać bezpośrednio oraz włączać do zakładów na dwie, trzy lub cztery liczby. W wersji amerykańskiej możliwe jest obstawienie o i 00 razem z pierwszymi trzema liczbami. Żadne inne zakłady na zero nie są możliwe. Ewentualne wygrane z ruletki wypłacane są na ogólnych zasadach przejętych dla wszystkich liczb.

Krupier / 2018-04-20 / Ruletka
Tagi: , , , , ,


kasyna bonus

kasyno gry bez blokad